LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet, dĺžka 45,7 cm

LED svietidlo pod skrinku s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo LED pod skrinku je ideálnym zdrojom svetla v kuchyni a možno ho použiť pod... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet
LED svietidlo pod skrinku s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo LED pod skrinku je ideálnym zdrojom svetla v kuchyni a možno ho použiť pod...

LED svietidlo pod skrinku s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo LED pod skrinku je ideálnym zdrojom svetla v kuchyni a možno ho použiť pod skrinkami alebo policami. Je vyrobený z hliníka a plastu a je v jednoduchej bielej farbe. Možno ho rýchlo a jednoducho namontovať pomocou lepiacich pásikov alebo skrutiek (obe sú súčasťou dodávky). Súčasťou je aj napájacia a riadiaca jednotka. Jas a teplotu farieb možno ovládať pomocou aplikácie a hlasového príkazu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Špeciálne funkcie/kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farieb: 2 700 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz – Napájacia jednotka (2 m) a riadiaca jednotka (5 cm) sú súčasťou dodávky
Veľmi žiadaný výrobok LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet, dĺžka 45,7 cm môžete nájsť už dnes na webe umiestnený v kategórii smart home osvetlenie. Teraz si môžete kúpiť podobné výrobky zo spomínanej kategórie jednoducho online. Populárny výrobca LEDVANCE SMART+ vám môže ponúknuť vysoko kvalitné produkty.

Obľúbený a akčný kus LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet, dĺžka 45,7 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu LEDVANCE SMART+ jednoducho môžete nájsť u nás za outletovú cenu! Teraz získate od 64,90 EUR.