LEDVANCE SMART+ WiFi stropný LED ventilátor Round

Okrúhly stropný ventilátor LED s diaľkovým ovládaním a technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Vďaka okrúhlemu a nadčasovému dizajnu sa stropný... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi stropný
Okrúhly stropný ventilátor LED s diaľkovým ovládaním a technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Vďaka okrúhlemu a nadčasovému dizajnu sa stropný...

Okrúhly stropný ventilátor LED s diaľkovým ovládaním a technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Vďaka okrúhlemu a nadčasovému dizajnu sa stropný ventilátor s okrúhlymi LED diódami ľahko začlení do rôznych obytných priestorov a prostredí. Môže byť nainštalovaný napríklad na chodbe, v obývacej izbe alebo v spálni. Všetky funkcie ventilátora možno ovládať a aktivovať pomocou priloženého diaľkového ovládania, aplikácie alebo hlasového príkazu. Okrem iného možno nastaviť jas a teplotu farieb. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0); umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná rýchlosť v 3 úrovniach: 60 %, 80 % a 100 %. – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz – Svietidlo s integrovanou funkciou vetrania – Nastavenie teploty farieb (3 000 K – 6 500 K) – vrátane diaľkového ovládania pre prevádzku nezávislú od siete Kvalitný a žiadaný kus LEDVANCE SMART+ WiFi stropný LED ventilátor Round je k dostaniu tiež tu na stránkach v známej rubrike stropné ventilátory so svetlom! Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov LEDVANCE SMART+ vám predstavuje skvelý sortiment To však nie je všetko, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od značky LEDVANCE SMART+. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný tovar LEDVANCE SMART+ WiFi stropný LED ventilátor Round od obľúbeného výrobcu LEDVANCE SMART+ môžete zaobstarať momentálne na našich stránkach so zľavou. Produkt kúpite teraz u nás za 189,90 EUR.