LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Pipe Wall, RGBW

Vonkajšie nástenné svietidlo LED Outdoor Pipe Wall s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi a RGBW Funkčné vonkajšie nástenné svietidlo LED Outdoor Pipe... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Pipe Wall
Vonkajšie nástenné svietidlo LED Outdoor Pipe Wall s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi a RGBW Funkčné vonkajšie nástenné svietidlo LED Outdoor Pipe...

Vonkajšie nástenné svietidlo LED Outdoor Pipe Wall s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi a RGBW Funkčné vonkajšie nástenné svietidlo LED Outdoor Pipe Wall je vyrobené z hliníka a polykarbonátu a navrhnuté v tmavosivej a bielej farbe. Vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu sa dá ľahko integrovať do mnohých obytných prostredí. Vonkajšia lampa je vhodná napríklad na osvetlenie vstupného priestoru, balkóna alebo terasy. Svojím teplým svetlom vytvára príjemnú a lákavú atmosféru. Svietidlo možno stmievať pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu a ovládať možno aj zmenu farby RGBW. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilný systém inteligentnej domácnosti). – Teplota farby: 3 000 K – Ovládanie farieb RGB, približne 16 miliónov nastaviteľných farieb – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi – Trieda ochrany IP44
Podarený kus LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Pipe môžete zaobstarať ešte tu na stránkach v známej sekcii smarthome vonkajšie svietidlá nástenné! Teraz kúpite podobné výrobky z našej sekcie v bezva akcii.

Kvalitný a obľúbený kus LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Pipe Wall, RGBW od kvalitného výrobcu LEDVANCE SMART+ je možné zakúpiť tu za úžasnú cenu. Momentálne k dispozícii za 89,90 EUR.