LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Duplo striebro 4pl

Štvorlampový LED svietidlo do kúpeľne Orbis Wall Duplo s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo Orbis Wall Duplo LED s diskrétnou farebnou schémou... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Duplo striebro
Štvorlampový LED svietidlo do kúpeľne Orbis Wall Duplo s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo Orbis Wall Duplo LED s diskrétnou farebnou schémou...

Štvorlampový LED svietidlo do kúpeľne Orbis Wall Duplo s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo Orbis Wall Duplo LED s diskrétnou farebnou schémou v striebornej a bielej farbe možno integrovať do mnohých obytných prostredí. S krytím IP44 bol navrhnutý na použitie v kúpeľni. Tam môže byť nainštalovaný napríklad v blízkosti zrkadla alebo na strope. Svetlo osvetľuje okolie bez oslňovania. Teplotu farieb a jas svietidla možno nastaviť podľa osobných potrieb prostredníctvom aplikácie alebo hlasového príkazu. Svietidlo je integrované s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – stmievateľné – Trieda ochrany IP44 – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz Úplne jedinečný kus LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Duplo striebro 4pl môžete nájsť pohodlne na webe v populárnej sekcii smarthome stropné svietidlá! Teraz kúpite obľúbené produkty z našej sekcie za super ceny. U zákazníkov obľúbený výrobca LEDVANCE SMART+ má v stále ponuke prémiový sortiment.

Unikátny a žiadaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Duplo striebro 4pl od top výrobcu LEDVANCE SMART+ získajte práve teraz v našej ponuke v akcii! Produkt nakúpite teraz u nás za 129,90 EUR.