LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross, 30 x 15 cm

Často vyhľadávaný produkt získate bezprostredne na našom webe umiestnený v sekcii smarthome nástenné svietidlá. Mrknite na ostatné výrobky v... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall
Často vyhľadávaný produkt získate bezprostredne na našom webe umiestnený v sekcii smarthome nástenné svietidlá. Mrknite na ostatné výrobky v...

Často vyhľadávaný produkt získate bezprostredne na našom webe umiestnený v sekcii smarthome nástenné svietidlá. Mrknite na ostatné výrobky v spomínanej kategórii za extra cenu!
Obdĺžnikové nástenné LED svietidlo Orbis Wall Cross s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Nástenné svietidlo Orbis Wall Cross LED je vyrobené z plastu a svojou nenápadnou bielou farbou dobre zapadá do mnohých obytných prostredí. Svietidlo sa dá použiť napríklad na chodbe, v obývacej izbe alebo v spálni. Okrem toho je rovnako vhodný na použitie v detskej izbe, pretože jeho povrch možno natrieť. Svietidlo sa tak stáva samostatným prvkom interiéru. Jas a teplotu farieb nástenného kríža Orbis možno jednoducho meniť pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu. Nástenné svietidlo je integrované s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi

Veľmi jedinečný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross, 30 x 15 cm od výrobcu s dlhou históriou LEDVANCE SMART+ k dostaniu u nás právě trvalo výhodne! Výhodne za cenu 109,90 EUR.