LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet sivá, 30×30 cm

Uhlové stropné svietidlo LED Orbis Magnet s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Magnet LED je vyrobené z ocele a polykarbonátu a... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet
Uhlové stropné svietidlo LED Orbis Magnet s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Magnet LED je vyrobené z ocele a polykarbonátu a...

Uhlové stropné svietidlo LED Orbis Magnet s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Magnet LED je vyrobené z ocele a polykarbonátu a vďaka svojmu nenápadnému dizajnu a farebnému prevedeniu sa dá bez problémov integrovať do rôznych miestností. Ideálne sa hodí napríklad ako zdroj svetla na chodbe, v pracovni, obývačke alebo spálni. Inštalácia je rýchla a jednoduchá a vďaka magnetickému zámku nie sú po montáži viditeľné žiadne skrutky. Svetlo sa dá stlmiť pomocou aplikácie alebo hlasového ovládania a dá sa nastaviť aj teplota farieb. Stropné svietidlo je integrované s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farby: 3 000 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz
Exkluzívny produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis môžete zohnať jednoducho na stránkach v kategórii smarthome stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť ešte ostatné výrobky zo spomínanej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka LEDVANCE SMART+ svojim zákazníkom ponúka kvalitné výrobky. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné produkty značky LEDVANCE SMART+. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet sivá, 30x30 cm od obľúbeného výrobcu LEDVANCE SMART+ ľahko môžete nájsť tady teraz extra so zľavou! Ponuky od 109,90 EUR.