LEDVANCE SMART+ Bluetooth Nightlight Plug EU

Nočná LED zástrčka s teplou bielou farbou svetla a technológiou Bluetooth LEDVANCE SMART+ Zástrčka s integrovaným nočným svetlom LED je vhodná... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ Bluetooth Nightlight Plug
Nočná LED zástrčka s teplou bielou farbou svetla a technológiou Bluetooth LEDVANCE SMART+ Zástrčka s integrovaným nočným svetlom LED je vhodná...

Nočná LED zástrčka s teplou bielou farbou svetla a technológiou Bluetooth LEDVANCE SMART+ Zástrčka s integrovaným nočným svetlom LED je vhodná najmä na použitie v detských izbách, spálňach alebo aj ako orientačné svetlo na chodbe a pripája sa do štandardnej zásuvky. Ak teraz pripojíte bežný elektrický spotrebič, bude integrovaný do kompatibilných systémov inteligentnej domácnosti. Tie potom môžete ovládať pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu. Technické údaje/kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Hlasové ovládanie je možné pomocou: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Homekit (pre plnú funkčnosť pri ovládaní cez aplikáciu Apple Home je potrebné prepojenie s Apple TV (od tvOS 10) alebo iPadom (od iOS 10)). – Integruje bežné elektrické spotrebiče do kompatibilných inteligentných domácich systémov – Jednoduché pripojenie elektrických zariadení prostredníctvom štandardnej zásuvky – Vysoký spínací výkon: až do 3 680 W / 16 A – sieťový protokol: Bluetooth – integrované nočné svetlo s teplou bielou farbou svetla, nie je stmievateľné – Časové plánovanie
Tento skvelý výrobok LEDVANCE SMART+ Bluetooth Nightlight Plug môžete nájsť pohodlne tu na našom webe v známej rubrike smarthome zásuvky. Máme pre vás skvelé výrobky z tejto známej kategórie za extra cenu!

Tento lacný kus LEDVANCE SMART+ Bluetooth Nightlight Plug EU od skvelej a známej značky LEDVANCE SMART+ ľahko môžete zaobstarať tu a teraz za extra cenu. Kúpiť teraz za 34,90 EUR.