LEDS-C4 Attic závesné valcovité decentrálne čierna

Moderné závesné svietidlo Attic s decentralizovaným zavesením a cylindrickým tienidlom Priamočiary, moderný a prispôsobivý dizajn závesného... viac informácií »
LEDS-C4 Attic závesné valcovité decentrálne
Značka: LEDS-C4
209,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné závesné svietidlo Attic s decentralizovaným zavesením a cylindrickým tienidlom Priamočiary, moderný a prispôsobivý dizajn závesného...

Moderné závesné svietidlo Attic s decentralizovaným zavesením a cylindrickým tienidlom Priamočiary, moderný a prispôsobivý dizajn závesného svietidla Attic. Valcovité tienidlo je vyrobené z hliníka, ktorý vyžaruje svetlo lampy, ktorá sa má používať, priamo nadol. Vďaka trom decentralizovaným závesným bodom a dlhému káblu možno polohu tienidla a baldachýnu počas inštalácie nastaviť podľa potreby. Možnosti použitia závesného svietidla sú najmä v súkromnom obytnom priestore, kde poskytuje štýlové priame osvetlenie pre moderný koncept nábytku.

Neodolateľný kus LEDS-C4 Attic závesné valcovité decentrálne čierna od kvalitného výrobcu LEDS-C4 k dostaniu práve teraz za najnižšiu cenu! Aktuálne v akcii za 209,90 EUR.