LEDS-C4 Vetro stropné LED svetlo zo skla, IP44 930

Okrúhle sklenené stropné svietidlo Vetro v modernom a ušľachtilom dekore Diskrétny a zároveň luxusný dizajn stropného svietidla Vetro je dômyselne... viac informácií »
LEDS-C4 Vetro stropné LED svetlo zo skla
Značka: LEDS-C4
209,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle sklenené stropné svietidlo Vetro v modernom a ušľachtilom dekore Diskrétny a zároveň luxusný dizajn stropného svietidla Vetro je dômyselne...

Okrúhle sklenené stropné svietidlo Vetro v modernom a ušľachtilom dekore Diskrétny a zároveň luxusný dizajn stropného svietidla Vetro je dômyselne skombinovaný s modernými a účinnými diódami LED. Stropné svietidlo LED má biely kryt vyrobený z ocele, pod ktorým je namontovaný valcový kryt zo skla. Vnútorná časť je opálová a rozptyľuje teplé biele svetlo, zatiaľ čo vonkajšia sklenená vrstva je číra a poskytuje atraktívne lomy a odrazy. Vetro sa môže používať aj v kúpeľniach a kúpeľoch vďaka ochrane proti striekajúcej vode. – Dizajn: Francesc Vilaró – Trieda ochrany: IP44 – Odolnosť proti nárazu: IK05 – Dobré podanie farieb: Ra > 90 Obľúbený a akčný tovar LEDS-C4 Vetro stropné LED svetlo zo skla, IP44 možno kúpiť teraz tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto kateógrie za výhodnú cenu!

Kvalitný a žiadaný výrobok LEDS-C4 Vetro stropné LED svetlo zo skla, IP44 930 od značky so zárukou kvality LEDS-C4 nájdete dnes za výpredajovú cenu! Stojí práve teraz u nás 209,90 EUR.