LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. čierna

Závesné svietidlo LED Veneto s piatimi príveskami, ktoré možno umiestniť decentrálne - leštený akryl a ušľachtilá mosadz Veneto je závesné... viac informácií »
LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo
Značka: LEDS-C4
979,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo LED Veneto s piatimi príveskami, ktoré možno umiestniť decentrálne - leštený akryl a ušľachtilá mosadz Veneto je závesné...

Závesné svietidlo LED Veneto s piatimi príveskami, ktoré možno umiestniť decentrálne – leštený akryl a ušľachtilá mosadz Veneto je závesné svietidlo LED s piatimi žiarovkami, elegantným exteriérom a flexibilným umiestnením. Jeho prívesky sa skladajú z čírych štruktúrovaných akrylových kužeľov so vzhľadom klasického krištáľového skla a kovových prvkov s mosadznou povrchovou úpravou. V nich sú umiestnené teplé biele LED diódy, ktorých svetlo vyžaruje priamo nadol a odráža sa a láme zo strán. Dlhé káble vychádzajú z bočnej strany baldachýnu a možno ich decentrálne pripevniť k stropu pomocou ďalších upevňovacích bodov, takže polohu a výšku závesného svietidla možno ideálne určiť pre stôl alebo osvetľovanú plochu.
Obľúbený tovar LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. čierna je k dispozícii jednoducho tu na webe v sekcii závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty zo spomínanej sekcie za výhodné peniaze! Obľúbený dodávateľ LEDS-C4 dodáva kvalitný sortiment

Obľúbený tovar LEDS-C4 Veneto LED závesné svietidlo, 5-pl. čierna od značky s dlhou históriou LEDS-C4 ľahko môžete nájsť zde teraz za parádnu cenu. Práve teraz v akcii za 979,90 EUR.