LEDS-C4 Super Attic závesná lampa Kužeľ 4-pl.

Štvorsvetelné závesné svietidlo Super Attic s tienidlami v tvare kužeľa Závesné svietidlo Super Attic je mimoriadne flexibilnou voľbou ako priamy... viac informácií »
LEDS-C4 Super Attic závesná
Značka: LEDS-C4
1 209,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorsvetelné závesné svietidlo Super Attic s tienidlami v tvare kužeľa Závesné svietidlo Super Attic je mimoriadne flexibilnou voľbou ako priamy...

Štvorsvetelné závesné svietidlo Super Attic s tienidlami v tvare kužeľa Závesné svietidlo Super Attic je mimoriadne flexibilnou voľbou ako priamy zdroj svetla pre moderne zariadené obytné, obchodné a rekreačné miestnosti. Štyri kužeľové tienidlá z hliníka, otvorené v spodnej časti, sú z vonkajšej strany natreté čiernou farbou a z vnútornej strany bielou. Sú usporiadané pozdĺž dlhého čierneho kábla s baldachýnom medzi prvým a druhým tienidlom a štyrmi ďalšími bodmi na upevnenie na strop, medzi ktorými sú tienidlá zavesené v rade. Týmto spôsobom možno dokonale nastaviť výšku a vzdialenosť zavesenia tienidiel napríklad podľa dĺžky stola alebo vitríny.
Často vyhľadávaný kus LEDS-C4 Super Attic závesná lampa môžete získať jednoducho tu na našom webe zaradený v rubrike závesné svietidlá. Teraz si môžete vybrať zľavnené výrobky z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu!

Unikátny a obľúbený tovar LEDS-C4 Super Attic závesná lampa Kužeľ 4-pl. od populárnej značky LEDS-C4 jednoducho nájdete momentálne na našich stránkach v bezva akcii! V súčasnosti je k dispozícii za 1 209,90 EUR.