LEDS-C4 Miso stropné svietidlo Ø 43,3 cm čierna

Zľavnený tovar možno zakúpiť aktuálne tu u nás v rubrike stropné svietidlá! Mrknite na podobné kúsky zo spomínanej kategórie za akčnú cenu.... viac informácií »
LEDS-C4 Miso stropné svietidlo
Značka: LEDS-C4
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zľavnený tovar možno zakúpiť aktuálne tu u nás v rubrike stropné svietidlá! Mrknite na podobné kúsky zo spomínanej kategórie za akčnú cenu....

Zľavnený tovar možno zakúpiť aktuálne tu u nás v rubrike stropné svietidlá! Mrknite na podobné kúsky zo spomínanej kategórie za akčnú cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Mrknite tiež na ďalší preverený tovar od dodávateľa LEDS-C4. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ LEDS-C4 dlhodobo vyrába skvelé produkty. Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a v spodnej časti je otvorený. Svetlo používaného svietidla vyžaruje priamo nadol. Vďaka svojmu nenápadnému dizajnu sa dá svietidlo Miso integrovať do mnohých koncepcií nábytku a poskytuje veľkoplošné alebo všeobecné osvetlenie – v súkromných obytných miestnostiach, ako aj vo verejných priestoroch.

Exkluzívny tovar LEDS-C4 Miso stropné svietidlo Ø 43,3 cm čierna od obľúbenej značky LEDS-C4 máte možnosť kúpiť si práve za extra cenu. Výhodne za super cenu 219,90 EUR.