LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 28,5cm kameňová sivá

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a... viac informácií »
LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 28
Značka: LEDS-C4
169,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a...

Okrúhle stropné svietidlo Miso v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo Miso presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Okrúhly kryt je vyrobený z ocele a v spodnej časti je otvorený. Svetlo používaného svietidla vyžaruje priamo nadol. Vďaka svojmu nenápadnému dizajnu sa dá svietidlo Miso integrovať do mnohých koncepcií nábytku a poskytuje veľkoplošné alebo všeobecné osvetlenie – v súkromných obytných miestnostiach, ako aj vo verejných priestoroch.
Super kus máte možnosť zohnať teraz na webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá. Preskúmajte skvelé produkty z tejto populárnej kategórie za internetové ceny. Obľúbená značka LEDS-C4 vám môže ponúknuť top výrobky. Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete viac skvelého tovaru od značky LEDS-C4. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt LEDS-C4 Miso stropné svetlo Ø 28,5cm kameňová sivá od nášho známeho výrobcu LEDS-C4 získate tady teraz za super peniaze. Akčné ceny už od 169,90 EUR.