LEDS-C4 Maai nástenné LED svetlo 11,6W 3 000K DALI

Biele nástenné LED svetlo Maai s otočnou hlavou Nástenné svietidlo LED Maai presvedčí svojím lineárnym dizajnom ako univerzálne svietidlo pre... viac informácií »
LEDS-C4 Maai nástenné LED svetlo 11
Značka: LEDS-C4
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Biele nástenné LED svetlo Maai s otočnou hlavou Nástenné svietidlo LED Maai presvedčí svojím lineárnym dizajnom ako univerzálne svietidlo pre...

Biele nástenné LED svetlo Maai s otočnou hlavou Nástenné svietidlo LED Maai presvedčí svojím lineárnym dizajnom ako univerzálne svietidlo pre moderné prostredie. Konštrukcia pozostáva z dvoch hliníkových kociek v bielom laku umiestnených vedľa seba, pričom jeden prvok slúži ako nástenný držiak a v druhom sú umiestnené teplé biele LED diódy. Hlavu so svetelným zdrojom možno otáčať o 350° a upevniť v požadovanej polohe tak, aby svetlo vyžarovalo smerom nahor, nadol, k stene alebo priamo do miestnosti. Svietidlá usporiadané jednotlivo alebo vedľa seba poskytujú príjemné a prispôsobiteľné základné a doplnkové osvetlenie.
Zaujímavý výrobok LEDS-C4 Maai nástenné LED svetlo 11,6W 3 000K DALI ide zohnať v pohode u nás v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá! Nájdite si podobné kusy zo spomínanej sekcie za super peniaze! Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás ďalšie vybrané produkty od značky LEDS-C4. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov LEDS-C4 pre svojich zákazníkov dodáva špičkový sortiment. Nové kúsky každý deň!

Veľa žiadaný kus LEDS-C4 Maai nástenné LED svetlo 11,6W 3 000K DALI od dodávateľa so skvelou povesťou LEDS-C4 pohodlne nakúpite aktuálne na webe extra výhodne. V súčasnosti za cenu 299,90 EUR.