LEDS-C4 Elva LED lampa na písací stôl 3 000K chróm

Moderná dizajnová stolová LED lampa Elva v chrómovom vyhotovení Chrómový povrch a lineárny dizajn s plochou základňou a hlavou lampy a filigránovým... viac informácií »
LEDS-C4 Elva LED lampa na písací stôl
Značka: LEDS-C4
319,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderná dizajnová stolová LED lampa Elva v chrómovom vyhotovení Chrómový povrch a lineárny dizajn s plochou základňou a hlavou lampy a filigránovým...

Moderná dizajnová stolová LED lampa Elva v chrómovom vyhotovení Chrómový povrch a lineárny dizajn s plochou základňou a hlavou lampy a filigránovým rámom dodávajú stolnej lampe LED Elva estetiku modernej elegancie. Teplé biele svetlo LED diód integrovaných na spodnej strane hlavy vyžaruje v širokom uhle. Dva kĺby nad základňou a na hlave umožňujú voľné nastavenie zarovnania, takže orientáciu vyžarovania svetla možno prispôsobiť akejkoľvek situácii. Okrem toho Elva presvedčí dobrým podaním farieb.
Dizajnový produkt LEDS-C4 Elva LED lampa na písací stôl 3 000K možno kúpiť v pohode tu na stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy. Teraz môžete nájsť skvelé výrobky z tejto známej kategórie za extra cenu. Naša ponuka je široká, máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané kúsky od výrobcu LEDS-C4. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Akčný a v zľave produkt LEDS-C4 Elva LED lampa na písací stôl 3 000K chróm od značky s dobrým menom LEDS-C4 pohodlne zaobstaráte na našich stránkach teraz skutočne lacno. Produkt kúpite teraz u nás za 319,90 EUR.