LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové svetlo, biela

Nástenné svietidlo LED E-Lamp nepriame svetlo a bodové svetlo na čítanie Nástenné svietidlo E-Lamp kombinuje nepriame svetlo a svetlo na čítanie a... viac informácií »
LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové
Značka: LEDS-C4
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo LED E-Lamp nepriame svetlo a bodové svetlo na čítanie Nástenné svietidlo E-Lamp kombinuje nepriame svetlo a svetlo na čítanie a...

Nástenné svietidlo LED E-Lamp nepriame svetlo a bodové svetlo na čítanie Nástenné svietidlo E-Lamp kombinuje nepriame svetlo a svetlo na čítanie a vytvára moderný zdroj svetla, ktorý je prísľubom praktického dodatočného osvetlenia vedľa postele, v kútiku na čítanie alebo v hotelovej izbe. Obdĺžnikový, vertikálne zarovnaný hliníkový kryt obsahuje v zadnej časti teplé biele LED diódy, ktorých svetlo nepriamo osvetľuje miestnosť cez stenu. V prednej časti sa nachádza valcový bod, ktorý sa dá otočiť o 180° a vyklopiť o 90°, a poskytuje tak nastaviteľné osvetlenie na čítanie. Nad poličkou na drobné predmety dennej potreby sú nainštalované dva spínače na oddelené ovládanie dvoch svetelných zdrojov, ako aj výstup USB na nabíjanie smartfónov atď. V zľave tento kus získate bezprostredne u nás v známej kategórii nástenné svietidlá! Mrknite na ešte iné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu!

Obľúbený a kvalitný kus LEDS-C4 E-Lamp nástenné LED + bodové svetlo, biela od výrobcu s dobrým menom LEDS-C4 pohodlne zoženiete bezpečne online vo výpredajové akciu! Lacno za 299,90 EUR.