LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/zlatá

Veľa obľúbený tovar LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 možno zakúpiť priamo tu na našom webe zaradený v kategórii závesné svietidlá!... viac informácií »
LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø
Značka: LEDS-C4
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa obľúbený tovar LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 možno zakúpiť priamo tu na našom webe zaradený v kategórii závesné svietidlá!...

Veľa obľúbený tovar LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 možno zakúpiť priamo tu na našom webe zaradený v kategórii závesné svietidlá! Pripravili sme nové produkty z tejto známej sekcie z pohodlia domova! Táto značka LEDS-C4 vám predstavuje kvalitné výrobky. Presvedčte sa! Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa – pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn s módnym betónovým prvkom. Je to štýlový zdroj svetla nad jedálenským stolom doma alebo v reštaurácii. Toto výnimočné svietidlo sa však môže hodiť aj na útulné obytné ostrovy v podkroví, kde sa dá vytvoriť efektívny koncept miestnosti. Vďaka otvorenému dizajnu polguľového tienidla vyžaruje svetlo do všetkých smerov a je možný výhľad na zdroj svetla, takže je možné dokonale doplniť aj dekoratívnu lampu.

Dizajnový tovar LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/zlatá od spoločnosti so zárukou kvality LEDS-C4 ľahko môžete zohnať práve v bezva akcii. Výhodne za 249,90 EUR.