LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn... viac informácií »
LEDS-C4 Contrast závesná lampa
Značka: LEDS-C4
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn...

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa – pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn s módnym betónovým prvkom. Je to štýlový zdroj svetla nad jedálenským stolom doma alebo v reštaurácii. Toto výnimočné svietidlo sa však môže hodiť aj na útulné obytné ostrovy v podkroví, kde sa dá vytvoriť efektívny koncept miestnosti. Vďaka otvorenému dizajnu polguľového tienidla vyžaruje svetlo do všetkých smerov a je možný pohľad na osvetľujúce teleso, takže je možné dokonale doplniť aj dekoratívnu lampu.
Zaujímavý kus LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø môžete kúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Zaobstarajte si ďalšie produkty z našej sekcie za najnižšiu cenu. Obľúbená značka zákazníkov LEDS-C4 dlhodobo poskytuje prémiové výrobky Však to vidíte sami! U nás ponúkame viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé produkty od výrobcu LEDS-C4. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný kus LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 487 cement/čierna od spoločnosti s popredným postavením na trhu LEDS-C4 ide zaobstarať ešte dnes navždy výhodne! Produkt momentálne predávame za 249,90 EUR.