LEDS-C4 Contrast nástenné svetlo čierna Ø 48,7 cm

Trendy nástenné svietidlo Kontrast s otvoreným tienidlom a betónovým prvkom Toto nástenné svietidlo má špičkový otvorený dizajn. Vďaka závesnej... viac informácií »
LEDS-C4 Contrast nástenné svetlo čierna
Značka: LEDS-C4
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trendy nástenné svietidlo Kontrast s otvoreným tienidlom a betónovým prvkom Toto nástenné svietidlo má špičkový otvorený dizajn. Vďaka závesnej...

Trendy nástenné svietidlo Kontrast s otvoreným tienidlom a betónovým prvkom Toto nástenné svietidlo má špičkový otvorený dizajn. Vďaka závesnej polohe čierneho polguľového tienidla ponúka atraktívny prechod k závesnému svietidlu. Vložená lampa môže vyžarovať svetlo do všetkých strán a je viditeľná všade naokolo, takže dekoratívna žiarovka sa ukáže čo najlepšie. Montáž s nástennou konzolou, ramenom zasahujúcim do miestnosti a káblom je čierna, rovnako ako tienidlo. Válec zo sivého betónu na tienidle vytvára rovnomenný kontrast. – Možnosť otáčania do strán o 180
Tento kvalitný a lacný kus LEDS-C4 Contrast nástenné svetlo môžete zaobstarať bez problémov tu u nás v populárnej kateogrii nástenné svietidlá! Získajte úplne nové výrobky z našej kategórie vo výpredajovej akcii.

Tento kvalitný produkt LEDS-C4 Contrast nástenné svetlo čierna Ø 48,7 cm od dodávateľa tovaru LEDS-C4 máte možnosť získať práve tu za výpredajovú cenu! Ponuka už od 289,90 EUR.