LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové LED svetlo, antracit

Robustné svietidlo s valcovou základňou LED Kompaktné v antracitovej farbe Okrúhle kompaktné základné svietidlo LED poskytuje v noci účinné... viac informácií »
LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové
Značka: LEDS-C4
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Robustné svietidlo s valcovou základňou LED Kompaktné v antracitovej farbe Okrúhle kompaktné základné svietidlo LED poskytuje v noci účinné...

Robustné svietidlo s valcovou základňou LED Kompaktné v antracitovej farbe Okrúhle kompaktné základné svietidlo LED poskytuje v noci účinné orientačné osvetlenie zo všetkých strán, zatiaľ čo počas dňa základné svietidlo nenápadne splýva s okolím. Antracitovo čierny kryt je vyrobený z hliníka; robustnú konštrukciu dopĺňajú priehľadné polykarbonátové kryty. Teplé biele LED diódy sú integrované do spodnej časti horného krytu, takže ich svetlo osvetľuje okolie bez oslnenia. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK10 – s voliteľnými montážnymi krytmi
Obľúbený a kvalitný produkt LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové LED svetlo, antracit možno zakúpiť ľahko na našom webe umiestnený v sekcii vonkajšie stojanové svietidlá! Teraz môžete získať kvalitné kusy zo spomínanej rubriky vo výpredajovej akcii! Naša ponuka je široká, máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné produkty značky LEDS-C4. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy výrobca LEDS-C4 pre vás pripravuje vynikajúce výrobky.

Obľúbený a kvalitný produkt LEDS-C4 Compact Ø 210 soklové LED svetlo, antracit značky LEDS-C4 ľahko nájdete v súčasnosti za rozumné peniaze! Teraz v akcii 349,90 EUR.