LED svetlo Joki biele 3000K okrúhle 24cm

Vstavané LED svietidlo Joki s teplým bielym svetlom Moderné vstavané LED svietidlo Joki s jednoduchým a okrúhlym tvarom je z hľadiska dizajnu veľmi... viac informácií »
LED svetlo Joki biele
Značka: Arcchio
24,90 EUR34,90 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Vstavané LED svietidlo Joki s teplým bielym svetlom Moderné vstavané LED svietidlo Joki s jednoduchým a okrúhlym tvarom je z hľadiska dizajnu veľmi...

Vstavané LED svietidlo Joki s teplým bielym svetlom Moderné vstavané LED svietidlo Joki s jednoduchým a okrúhlym tvarom je z hľadiska dizajnu veľmi nadčasové a vďaka tomu aj všestranne použiteľné. Integrované LED diódy svietia príjemným teplým bielym svetlom a miestnosť osvetľujú jemne a rovnomerne. Vďaka stupňu ochrany IP44 možno svietidlo Joki namontovať do kúpeľní alebo iných vlhkých miestností. Nezáleží na tom, či vstavané svietidlo Joki použijete v súkromnom alebo komerčnom sektore, pretože vďaka svojej LED technológii sa hodí na rôzne použitia.Tento vynikajúci produkt ide získať v pohode tu u nás v známej sekcii zapustené svietidlá. Teraz môžete nájsť akčné výrobky z tejto známej sekcie za super ceny.

Výnimočný výrobok LED svetlo Joki biele 3000K okrúhle 24cm od obľúbeného výrobcu Arcchio ľahko môžete nájsť tady až neuveriteľne lacno. Ponuky už od 24,90 EUR.