LED stojacia lampa Yveta s lampou na čítanie

Zaujímavé LED svietidlo na osvetlenie stropu Yveta s doplnkovou lampou na čítanie a stmievačom oboch zdrojov svetla LED svietidlo na osvetlenie stropu... viac informácií »
LED stojacia lampa Yveta s
Značka: Lindby
119,90 EUR189,90 EUR Zľava -36%
Overiť dostupnosť »
Zaujímavé LED svietidlo na osvetlenie stropu Yveta s doplnkovou lampou na čítanie a stmievačom oboch zdrojov svetla LED svietidlo na osvetlenie stropu...

Zaujímavé LED svietidlo na osvetlenie stropu Yveta s doplnkovou lampou na čítanie a stmievačom oboch zdrojov svetla LED svietidlo na osvetlenie stropu Yveta vás nadchne krásnym vzhľadom, ktorý sa zdá byť relatívne nadčasový. Toto LED svietidlo na osvetlenie stropu sa vynikajúco hodí na prídavné osvetlenie obytných miestností, pretože neponúka len jeden zdroj svetla, ale hneď dva, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Na jednej strane je to časť na osvetlenie stropu, ktorá pozostáva z bieleho satinovaného skla s alabastrovým vzorom, na druhej strane má Yveta integrovanú lampičkou na čítanie, ktorá vystupuje z rámu LED svietidlo na osvetlenie stropu vo forme prídavného ramena. Toto rameno je umiestnené približne v polovici rámu a nie je pevné, ale dá sa ním podľa potreby pohybovať, pretože tak pod malou hlavou svietidla, ako aj priamo na konštrukcii je nainštalovaný malý flexibilný kĺb. Označenie lampa na čítanie už predpokladá, že tento zdroj svetla sa vynikajúco hodí na tento účel alebo na iné činnosti podobného druhu, pri ktorých sa vyžaduje cielené osvetlenie, ktoré čo najviac uvoľní oči. Samotné svietidlo na osvetlenie stropu poskytuje naopak mäkké a široko rozptýlené svetlo, ktoré do priestoru vstupuje nepriamo, a preto vytvára efekt útulnosti a veľmi domáckeho charakteru. Na zdokonalenie, resp. optimálne prispôsobenie svetelného obrazu vlastným potrebám je svietidlo Yveta vybavené stmievačom umiestneným v strede konštrukcie, ktorý je vďaka tomu ľahko dostupný. Ak chcete zmeniť jas jedného alebo druhého zdroja svetla, stačí otočiť decentnými regulátormi a jas bude hneď silnejší alebo slabší. Skutočnosť, že tak svietidlo na osvetlenie stropu, ako aj lampa na čítanie sú prevádzkované pomocou LED diód, umožňuje dobrú energetickú účinnosť, ktorá sľubuje nízku spotrebu energie a zároveň jasné svetlo. Tento výnimočný produkt je na získanie okrem iného na našich stránkach v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné produkty z tejto známej rubriky na pár kliknutí. Populárny výrobca Lindby dlhodobo predáva prémiový sortiment. Možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás tiež viac kúskov od dodávateľa Lindby. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný výrobok LED stojacia lampa Yveta s lampou na čítanie pochádzajúce od značky Lindby je možné kúpiť na našich stránkach za akčnú cenu. V súčasnosti v predaji od 119,90 EUR.