LED stojacia lampa Carrara so stmievačom, biela

Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z... viac informácií »
LED stojacia lampa Carrara so stmievačom
Značka: Luceplan
1 569,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z...

Stropná podložka s dizajnom Carrara na nepriame osvetlenie Na prvý pohľad Carrara sotva vyzerá ako svietidlo, ale skôr ako socha. Jednofarebné telo z polyuretánu je navrhnuté ako valec, ktorý sa smerom nahor zužuje. V hornej časti sa obvod tela opäť zväčšuje a pri vertikálnom pohľade nadobúda oválny tvar. Svetlo integrovaných LED diód vyžaruje široko nahor, takže príjemne osvetľuje miestnosť ako nepriame osvetlenie cez strop alebo priľahlú stenu. Svetelný výkon možno regulovať pomocou nožného stmievača na zástrčkovom kábli. Stojaciu lampu LED, ktorú navrhol Alfredo Häberli, možno kombinovať s klasickými aj modernými nábytkovými konceptmi. Tento akčný tovar LED stojacia lampa Carrara so stmievačom, biela je k dostaniu bez ťažkostí tu na našom webe v populárnej rubrike osvetlenie smerom hore. Mrknite na výnimočné produkty z tejto kateógrie za super cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite na viac kvalitných výrobkov od značky Luceplan. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi obľúbený produkt LED stojacia lampa Carrara so stmievačom, biela od skvelej značky Luceplan je možné získať na našich stránkach stále výhodne! Teraz zaobstaráte len za 1 569,90 EUR.