ledkyausporky.sk

T-LED DimLED triakový stmievač pre LED svietidlá 230V na DIN lištu

Kvalitný a obľúbený produkt T-LED DimLED triakový stmievač pre LED svietidlá 230V na DIN lištu od spoľahlivej značky T-LED je možné zakúpiť tady teraz za primerané peniaze! Akčná cena od 36,78 EUR.
EAN: 1100687988208
T-LED DimLED triakový stmievač pre LED svietidlá
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
36,78 EUR

Popis produktu

Stmievač a prijímač pre stmievateľné LED žiarovky a panely na 230V, možnosť použitia tlačidla pri inštalácii pod vypínač, možno ovládať aj rôznymi druhmi diaľkových ovládačov radu dimLED z našej ponuky, ktorými môžete zároveň ovládať aj systémy na 12 či 24V – všetko teda riadite jedným ovládačom. Vďaka týmto možnostiam patrí medzi špičku na našom trhu.

Tento model ovládača umožňuje nastavenie minimálneho svitu. Stmievač je elektronický, avšak niektoré stmievateľné svetelné zdroje nie sú konštruované pre stmievanie 0-100%. Pri nastavení stmievače na 0% či inú nízku hodnotu sa môže stať, že niektoré svietidlá nefungujú správne (napríklad po vypnutí stmievače opätovnom zapnutí nedôjde k vybudenie zdroje a je nutné na stmievači pridať hodnotu jasu pre rozsvietenie).

Na prijímač je možné napárovať až 10 ovládačov. Po odpojení napájania si prijímač pamätá posledné nastavenie.

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30 – 50cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr .: (kovových konštrukcií, napätie 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Ak je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač má anténu, pod textom.

Ďalšie parametre: Vstupné napätie AC 230V. Dosah až 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Rozsah stmievania 0 – 100%. Prúdové zaťaženie 2A (200W-480W). . . . . . . . . . . . . . . .