LED Solution Vstavaný profil pre LED pásky V3 biely VYP139

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Vstavaný profil pre
Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Profil ponúkame s nacvakávacím opálovým difúzorom.

Do profilu sa zmestí ľad opasok 1x 10mm alebo 2x 8mm.

Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladenia LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolnému proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Ďalšie parametre: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
V zľave tento kus máte možnosť zaobstarať bez problémov tu u nás v populárnej sekcii výpredaj! Pripravili sme nové kusy z tejto sekcie za parádnu cenu.

Úplne unikátny produkt LED Solution Vstavaný profil pre LED pásky V3 biely VYP139 od kvalitnej spoločnosti LED Solution môžete zaobstarať na našich stránkach lacno! Výhodne za 2 EUR.