LED Solution Hliníkový profil pre LED pásiky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru (krytu) 1m 09212

Kvalitný a žiadaný tovar možno zakúpiť teraz u nás v známej sekcii nástenné profily pre led pásiky! Pripravili sme ešte ostatné produkty z našej... viac informácií »
LED Solution Hliníkový profil pre LED
Kvalitný a žiadaný tovar možno zakúpiť teraz u nás v známej sekcii nástenné profily pre led pásiky! Pripravili sme ešte ostatné produkty z našej...

Kvalitný a žiadaný tovar možno zakúpiť teraz u nás v známej sekcii nástenné profily pre led pásiky! Pripravili sme ešte ostatné produkty z našej rubriky ľahko online. Výrobca LED Solution vás obohatí o vynikajúce produkty. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás taky ďalšie preverené kúsky značky LED Solution. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento nástenný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať. Tento profil odporúčame pre LED pásky s maximálnym výkonom 10W/ m.

Profil ponúkame bez difúzora, s nacvakávacími alebo s nasúvacím difúzorom.

Profil môžete objednať v dĺžkach 1 alebo 2 m. Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladenia LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolnému proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Profily a difúzory s dĺžkou 2 metre zasielame iba skrze GLS! Vzhľadom k rozmerom a neskladnosti zásielky nie je možné využiť iný spôsob prepravy.

Ďalšie parametre: Vyberte variantu a délku Profil bez difuzoru (krytu) 1m. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Najpredávanejší výrobok LED Solution Hliníkový profil pre LED pásiky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru (krytu) 1m 09212 od známeho dodávateľa LED Solution pohodlne získate v našej aktuálnej ponuke za extra cenu. Lacno za 8 EUR.