LED Solution Čierne záhradné fasádne svietidlo hranaté GU10 7563

Jedná sa o kvalitné vonkajšie svietidlo z nerezovej ocele odolné proti vlhkosti vďaka krytia IP44. Jednoducho sa pripevní na stenu domu. Možno použiť... viac informácií »
LED Solution Čierne záhradné fasádne svietidlo
Jedná sa o kvalitné vonkajšie svietidlo z nerezovej ocele odolné proti vlhkosti vďaka krytia IP44. Jednoducho sa pripevní na stenu domu. Možno použiť...

Jedná sa o kvalitné vonkajšie svietidlo z nerezovej ocele odolné proti vlhkosti vďaka krytia IP44. Jednoducho sa pripevní na stenu domu. Možno použiť ako dekoračné svietidlo, ktoré krásne dokreslia atmosféru Vašej nehnuteľnosti alebo účelové svietidlo, ktoré osvetlia cestičku pozdĺž domu.

Svietidlo obsahuje pätici GU10, je teda určené pre bodovú žiarovku GU10. Tá však nie je súčasťou balenia.

Ďalšie parametre: Pätica GU10. Krytie IP44. Materiál hliník, sklo. Rozmery 121 x 80x 250mm. Záruka 36 mesiacov. . . . . . . . . . . . . . . .
Žiadaný výrobok máte možnosť získať ľahko tu u nás v známej rubrike led fasádne osvetlenie. Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty z tejto sekcie na pár kliknutí! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalší skvelý tovar od značky LED Solution. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt LED Solution Čierne záhradné fasádne svietidlo hranaté GU10 7563 od dodávateľa so skvelou povesťou LED Solution jednoducho zoženiete tu a teraz práve vo výhodnej akcii! V akcii za cenu 27 EUR.