LED silueta kométy NeoLED

Dekoratívna padajúca hviezda silueta NeoLED pre vonkajšie použitie V tejto vonkajšej dekorácii NeoLED sú zoradené veľké a štyri malé hviezdy,... viac informácií »
LED silueta kométy NeoLED
Dekoratívna padajúca hviezda silueta NeoLED pre vonkajšie použitie V tejto vonkajšej dekorácii NeoLED sú zoradené veľké a štyri malé hviezdy,...

Dekoratívna padajúca hviezda silueta NeoLED pre vonkajšie použitie V tejto vonkajšej dekorácii NeoLED sú zoradené veľké a štyri malé hviezdy, ktoré tvoria padajúcu hviezdu. B. na stene domu nad vchodovými dverami, rozdáva žiarivý vianočný pozdrav. Dekorácia, ktorá je vyrobená z bielej svetelnej trubice, je zasadená do scény pomocou teplých bielych LED diód. Prívodný kábel je čierny.
Tento kvalitný a lacný tovar LED silueta kométy NeoLED nájdete bez problémov tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii vonkajšie vianočné figúrky! Teraz si môžete kúpiť akčné produkty zo spomínanej rubriky za najlepšie ceny!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt LED silueta kométy NeoLED od značky s dobrým menom STAR TRADING máte možnosť dostať na našich stránkach teraz trvalo výhodne. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 90 EUR.