LED osvetlenie obrazu Mailine,vypínač, staromosadz

Ohnuté osvetlenie obrazu LED Mailine so svetlom smerujúcim dole a kovovým povrchom v staromosadznej Mailine sa s patinovou mosadznou úpravou veľmi dobre... viac informácií »
LED osvetlenie obrazu Mailine
Značka: Lindby
80 EUR110 EUR Zľava -27%
Overiť dostupnosť »
Ohnuté osvetlenie obrazu LED Mailine so svetlom smerujúcim dole a kovovým povrchom v staromosadznej Mailine sa s patinovou mosadznou úpravou veľmi dobre...

Ohnuté osvetlenie obrazu LED Mailine so svetlom smerujúcim dole a kovovým povrchom v staromosadznej Mailine sa s patinovou mosadznou úpravou veľmi dobre hodí ku klasickým štýlom bývania a aj ohnutý tvar telesa presvedčí klasickým čarom. Osvetlenie smeruje dole, aby sa obrazovým svetlom dobre zvýraznili akékoľvek obrazy, či už ide o fotografiu, kresbu, obraz alebo umeleckú tlač od obľúbeného umelca. Na väčší komfort má pri ovládaní sa na nástennom držiaku, ktorý je ako zvyšok lampy v mosadznej farbe s patinou, praktický dvojpólový vypínač.
Kvalitný a žiadaný tovar LED osvetlenie obrazu Mailine,vypínač, máte možnosť dostať aktuálne tu na stránkach v populárnej kateogrii nástenné svietidlá! Teraz môžete získať unikátne výrobky zo spomínanej kategórie za super ceny. Náš sortiment je široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od značky Lindby. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Lindby predstavuje prémiový tovar Pozrite so sami!

Vysokokvalitný produkt LED osvetlenie obrazu Mailine,vypínač, staromosadz od značky s tradíciou a dobrou povesťou Lindby je možné získať momentálne za primerané peniaze. Ceny už od 80 EUR.