LED nástenná lampa Hayley, zavesená guľa, zlatá

Žiarivé nádherné svetlo s nástennou lampou LED Hayley zlatej farby a priehľadnou sklenenou guľou Hayley je veľmi zaujímavý zdroj svetla, ktorý je... viac informácií »
LED nástenná lampa Hayley
Značka: Lucande
75 EUR90 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Žiarivé nádherné svetlo s nástennou lampou LED Hayley zlatej farby a priehľadnou sklenenou guľou Hayley je veľmi zaujímavý zdroj svetla, ktorý je...

Žiarivé nádherné svetlo s nástennou lampou LED Hayley zlatej farby a priehľadnou sklenenou guľou Hayley je veľmi zaujímavý zdroj svetla, ktorý je atraktívny tak vzhľadom, ako aj osvetlením. Sklená guľa je číra a má naozaj krásnu bublinkatú štruktúru, ktorá vytvára špeciálne efekty. V dolnej časti dopĺňa guľu kovový prvok, ktorá má lesklý zlatý odtieň a dobre sa hodí k povrchu telesa a ramenu s lampou. Rameno je ohnuté do uhla a na konci visí lanko, ktoré je zakončené ako na závesnej lampe tienidlom. Nástenná lampa je tak veľmi atraktívnym zdrojom osvetlenia, ktorej nechýba krása a čaro. Žiadaný produkt možno nakúpiť práve tu na našom webe v známej rubrike nástenné svietidlá! Preskúmajte ešte ďalšie produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny! Slávna značka Lucande pre svojich zákazníkov dodáva vynikajúce výrobky.

Zľavový produkt LED nástenná lampa Hayley, zavesená guľa, zlatá s pečaťou kvality značky Lucande máte možnosť nájsť u nás právě trvalo výhodne. Lacno za 75 EUR.