Hranaté vonkajšie nástenné LED svietidlo Evie

Tmavosivá kocka na fasáde s efektným svetlom: exteriérové LED nástenné svietidlo Evie Svietidlo Evie je v prvom rade decentným zdrojom svetla s... viac informácií »
Hranaté vonkajšie nástenné LED svietidlo
Tmavosivá kocka na fasáde s efektným svetlom: exteriérové LED nástenné svietidlo Evie Svietidlo Evie je v prvom rade decentným zdrojom svetla s...

Tmavosivá kocka na fasáde s efektným svetlom: exteriérové LED nástenné svietidlo Evie Svietidlo Evie je v prvom rade decentným zdrojom svetla s jednoduchým vzhľadom, pretože v zásade ide len o tmavosivú kocku z hliníka. Vďaka tomu možno toto exteriérové LED nástenné svietidlo umiestniť na mnohé exteriérové fasády. V zapnutom stave vyžaruje zo svietidla svetelný kužeľ smerom nahor i nadol, následkom čoho vzniká na stene efekt štyroch pravých uhlov striedavo tvorených svetlom a tieňom. Keďže pritom nie je zdroj svetla priamo viditeľný, vzniká príjemné svetlo bez oslepovania.

Unikátny a obľúbený tovar Hranaté vonkajšie nástenné LED svietidlo Evie od nášho popredného výrobcu Lucande je k dostaniu dnes za mimoriadne nízku cenu. Akčná cena 70 EUR.