Stolová LED lampa Motus Flat 3 000 K biela QI

Teplá biela LED stolová lampa Motus Flat s indukčným nabíjacím povrchom Elegantná a zároveň nadčasová stolová lampa Motus Flat s účinnými LED... viac informácií »
Stolová LED lampa Motus
Značka: Glamox
639,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Teplá biela LED stolová lampa Motus Flat s indukčným nabíjacím povrchom Elegantná a zároveň nadčasová stolová lampa Motus Flat s účinnými LED...

Teplá biela LED stolová lampa Motus Flat s indukčným nabíjacím povrchom Elegantná a zároveň nadčasová stolová lampa Motus Flat s účinnými LED diódami a praktickými funkciami. Dokonale sa hodí na osvetlenie na pracovnom stole. Jeho telo je vyrobené z práškovo lakovaného hliníka a hlava svietidla má šošovku, ktorá zabezpečuje asymetrické rozloženie svetla. Pružinové vyvážené rameno s integrovanými kĺbmi zabezpečuje optimálne nastavenie a umožňuje pohyb vo všetkých smeroch. To umožňuje nastaviť smer svetla podľa potreby. Okrem toho je možné plynulo meniť jas svetla a zabudovaný časovač zabezpečuje automatické vypnutie svetla po uplynutí nastaveného času. Na základni je nainštalovaná indukčná nabíjacia plocha, ktorá sa dá použiť na bezdrôtové nabíjanie smartfónov s podporou QI. – vrátane indukčnej nabíjacej plochy – Technológia Pitch, Yaw & Roll (Pitch = nahor a nadol, Yaw = zo strany na stranu, Roll = zhora nadol) – Vhodné pre pracovné stanice VDU vďaka hodnote UGR 90 – Časovač je súčasťou dodávky (funkcia automatického vypnutia po 9 hodinách, nastaviteľná)

Exkluzívny tovar Stolová LED lampa Motus Flat 3 000 K biela QI od populárnej značky Glamox môžete dostať momentálne na webe extra so zľavou. Práve teraz za skvelú cenu 639,90 EUR.