LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 247 cement/zlatá

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn... viac informácií »
LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 247
Značka: LEDS-C4
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa - pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn...

Kontrastné závesné svietidlo ako otvorená pologuľa – pre gastronómiu a domácnosť Závesné svietidlo Contrast s jednou žiarovkou má otvorený dizajn s módnym betónovým prvkom. Je to štýlový zdroj svetla nad jedálenským stolom doma alebo v reštaurácii. Toto výnimočné svietidlo sa však môže hodiť aj na útulné obytné ostrovy v podkroví, kde sa dá vytvoriť efektívny koncept miestnosti. Vďaka otvorenému dizajnu polguľového tienidla vyžaruje svetlo do všetkých smerov a je možný pohľad na osvetľujúce teleso, takže je možné dokonale doplniť aj dekoratívnu lampu.

Tento akčný tovar LEDS-C4 Contrast závesná lampa Ø 247 cement/zlatá od nášho známeho výrobcu LEDS-C4 ľahko zoženiete tu a teraz za výpredajovú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 179,90 EUR.