Inteligentná priemyselná stojaca lampa na drevo so sivou farbou vrátane WiFi A60 – Laos

Hľadáte chladnú stojacu lampu do obývačky alebo jedálne? Potom je táto stojanová lampa Laos určite niečo pre vás! S touto nádhernou stojacu lampou... viac informácií »
Inteligentná priemyselná stojaca lampa
Značka: QAZQA
125 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte chladnú stojacu lampu do obývačky alebo jedálne? Potom je táto stojanová lampa Laos určite niečo pre vás! S touto nádhernou stojacu lampou...

Hľadáte chladnú stojacu lampu do obývačky alebo jedálne? Potom je táto stojanová lampa Laos určite niečo pre vás! S touto nádhernou stojacu lampou v industriálnom štýle dodáte svojmu interiéru úplne iný vzhľad ako predtým. Táto priemyselná podlahová lampa Laos má dokonalú kombináciu priemyselného dreva s matným, pokojným škandinávskym odtieňom. Lampa má minimálnu výšku 110 cm, maximálnu výšku 160 cm a priemer 70 cm. Šnúra má dĺžku 200 cm. Stojacia lampa je dodávaná s farebným inteligentným zdrojom svetla E27. Tento svetelný zdroj je možné nastaviť v ľubovoľnej požadovanej farbe svetla. Lampa má maximálne 800 lúmenov a 2 200 až 4 000 Kelvinov a pomocou smartfónu alebo inteligentného domáceho asistenta ju môžete ľahko nastaviť na požadovanú farbu a jas svetla. Lampa má spotrebu energie maximálne 9 wattov a v priemere 25 000 hodín svietenia. Vyplňte svoje „zabudnuté“ rohy skutočným pútačom pozornosti. Tento priemyselný drevený statív je na to tou správnou lampou!

Tento kvalitný a žiadaný tovar Inteligentná priemyselná stojaca lampa na drevo so sivou farbou vrátane WiFi A60 - Laos od obľúbeného výrobcu QAZQA ľahko nájdete zde teraz stále výhodne! Ponuky od 125 EUR.