Klasická stojaca lampa čierna so sivým tienidlom 40 cm – Classico

Ako už názov napovedá, Classico má tvar klasickej stojacej lampy. Ale táto kombinácia farieb mu dáva úplne iný vzhľad. Stojacia lampa sa perfektne... viac informácií »
Klasická stojaca lampa čierna so sivým tienidlom 40
Značka: QAZQA
155 EUR
Overiť dostupnosť »
Ako už názov napovedá, Classico má tvar klasickej stojacej lampy. Ale táto kombinácia farieb mu dáva úplne iný vzhľad. Stojacia lampa sa perfektne...

Ako už názov napovedá, Classico má tvar klasickej stojacej lampy. Ale táto kombinácia farieb mu dáva úplne iný vzhľad. Stojacia lampa sa perfektne hodí do moderného alebo starožitného interiéru. Je vyrobený z dreva s látkou. Základňa stojacej lampy je čierna. Sivý odtieň ho robí veľmi nadčasovým. Stojacia lampa má priemer 40 cm a výšku 172 cm. Noha má priemer 24,5 cm a výšku 8 cm. Tienidlo má priemer 40 cm a výšku 40 cm. Šnúra svietidla má dĺžku 180 cm. Dokončite Classico svetelným zdrojom s objímkou E27 s maximálnym výkonom 40 Wattov. Nezabudnite si ich objednať samostatne. Stojanová lampa je stmievateľná externým stmievačom, ktorý nie je súčasťou balenia. Doplňte svoju obývačku, spálňu alebo kanceláriu stojacou lampou Classico!

Vynikajúci produkt Klasická stojaca lampa čierna so sivým tienidlom 40 cm - Classico pochádzajúce od značky QAZQA môžete pohodlne získať práve až neuveriteľne lacno. Teraz za akčnú cenu 155 EUR.