Kovová stropná lampa Gerwina, bielo-zlatá

Bielo-zlatá stropná lampa Gerwina s pekným tvarom žiarovky a objímkou E27 Gerwina je veľmi štýlovo vyzerajúci zdroj svetla do celého obytného... viac informácií »
Kovová stropná lampa Gerwina
Značka: Lindby
65 EUR
Overiť dostupnosť »
Bielo-zlatá stropná lampa Gerwina s pekným tvarom žiarovky a objímkou E27 Gerwina je veľmi štýlovo vyzerajúci zdroj svetla do celého obytného...

Bielo-zlatá stropná lampa Gerwina s pekným tvarom žiarovky a objímkou E27 Gerwina je veľmi štýlovo vyzerajúci zdroj svetla do celého obytného priestoru, na ktorom sa kombinuje biely povrch zvonka so zlatým povrchom vo vnútri. To vytvára veľmi harmonický vzhľad, ktorý možno kombinovať s mnohými modernými zariadeniami a dokonale sa hodí k škandinávskemu interiéru, pretože tieto prvky sú „minimalistické“ a pôsobia „teplými tónmi“. Pretože tienidlo stropnej lampy je vnútri zlaté, môžete si byť istý, že žiarovka E27 bude svietiť veľmi teplým a útulným svetlom. Aby bol vzhľad naozaj štýlový, mali by sa použiť vláknové alebo rustikálne žiarovky. Tieto dostať prevažne s technológiou LED a môžu sa kúpiť aj vo veľmi teplých farbách svetla, aby bola obývačka dokonale útulná. Veľmi žiadaný tovar máte možnosť zaobstarať okrem iného tu na webe v známej rubrike stropné svietidlá! Teraz nájdete kvalitné produkty v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii.

Podarený tovar Kovová stropná lampa Gerwina, bielo-zlatá od výrobcu Lindby môžete pohodlne kúpiť tu a teraz za výborné peniaze! Ponuky už od 65 EUR.