KOLARZ Giardino Panse kvetinová stolná lampa 30 cm

Jemná stolová lampa GIARDINO PANSE s podrobným kvetinovým motívom GIARDINO PANSE je veľmi atraktívna stolová lampa v klasickom dizajne. Vďaka bielemu... viac informácií »
KOLARZ Giardino Panse kvetinová
260 EUR290 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Jemná stolová lampa GIARDINO PANSE s podrobným kvetinovým motívom GIARDINO PANSE je veľmi atraktívna stolová lampa v klasickom dizajne. Vďaka bielemu...

Jemná stolová lampa GIARDINO PANSE s podrobným kvetinovým motívom GIARDINO PANSE je veľmi atraktívna stolová lampa v klasickom dizajne. Vďaka bielemu odtieňu tienidla zostáva lampa diskrétne v pozadí a je možné ju použiť na mnohých miestach, kde zaručene poskytne nádherné osvetlenie. Špeciálnym zvýraznením je kvetinový motív vypálený do povrchu, ktorý zobrazuje početné rôzne kvety, ktoré sú prezentované v ružových a fialových tónoch a pripomínajú jar a leto. Veľmi obľúbený produkt máte možnosť kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike stolové lampy! Teraz môžete nájsť akčné výrobky z tejto populárnej sekcie v zľave. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky značky austrolux by Kolarz. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci výrobok KOLARZ Giardino Panse kvetinová stolná lampa 30 cm od dodávateľa s dlhou históriou austrolux by Kolarz je možné zakúpiť aktuálne na našej webovej stránke lacno! Produkt kúpite teraz u nás za 260 EUR.