Koľajnicové LED Vibo Volare 927 čierna/chróm 10°

Nastaviteľný reflektor Vibo LED pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Reflektor Vibo LED dopĺňa dvojfázový koľajnicový systém Volare elegantným... viac informácií »
Koľajnicové LED Vibo Volare
Značka: Molto Luce
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Vibo LED pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Reflektor Vibo LED dopĺňa dvojfázový koľajnicový systém Volare elegantným...

Nastaviteľný reflektor Vibo LED pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Reflektor Vibo LED dopĺňa dvojfázový koľajnicový systém Volare elegantným bodovým svetlom, ktoré poskytuje cielené svetlo, ktoré možno flexibilne nasmerovať na požadovanú oblasť. Okrúhla hlava je vyrobená z hliníka a má špeciálnu optickú šošovku. Vysoký index podania farieb zaručuje mimoriadne prirodzené svetlo a okrem nízkeho oslnenia je zárukou príjemného a kvalitného osvetlenia. Najmä v kombinácii s inými svietidlami možno šikovne zvýrazniť plochy a objekty, napríklad v galériách alebo predajných priestoroch. – Vrátane ovládacieho zariadenia (zapnutie/vypnutie) – Adaptér na koľajnicu je súčasťou balenia – možnosť otáčania o 350°, možnosť otáčania o 30 – Dobrá regulácia oslnenia: UGR 90
Tento zľavnený produkt Koľajnicové LED Vibo Volare 927 čierna/chróm 10° môžete nájsť bezstarostne tu na našom webe zaradený v rubrike koľajnicové svetelné systémy. Preskúmajte ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za extra cenu!

Tento kvalitný a žiadaný produkt Koľajnicové LED Vibo Volare 927 čierna/chróm 10° od značky s tradíciou a dobrou povesťou Molto Luce ľahko nájdete práve teraz so zľavou. Akčné ceny od 219,90 EUR.