Karo – stojaca deko lampa s hviezdnym vzorom 55 cm

Hviezdne dekoratívne svetlo Karo so základňou a vzorovanou hviezdou Dekoratívne svetlo Karo s dreveným podstavcom a kovovým rámom, ktoré je korunované... viac informácií »
Karo – stojaca deko lampa s hviezdnym vzorom
Hviezdne dekoratívne svetlo Karo so základňou a vzorovanou hviezdou Dekoratívne svetlo Karo s dreveným podstavcom a kovovým rámom, ktoré je korunované...

Hviezdne dekoratívne svetlo Karo so základňou a vzorovanou hviezdou Dekoratívne svetlo Karo s dreveným podstavcom a kovovým rámom, ktoré je korunované sedemcípou, komplikovane vzorovanou hviezdou, pôsobí veľmi prirodzeným dojmom. Vďaka svojmu prírodnému vzhľadu je to presne ten pravý dekoratívny doplnok napr. B. škandinávsky štýl bývania. Ak nie je osvetlené, dekoratívne svetlo Karo rozvinie svoje plné kúzlo hneď po zapnutí svetla a účinne nastaví pekný, grafický vzor bodiek a hviezd. – Dodávka bez žiaroviek (vhodné žiarovky E14 je možné objednať prostredníctvom príslušenstva) Energialuokka: A++
Tento veľmi žiadaný tovar Karo – stojaca deko lampa s hviezdnym vzorom 55 cm môžete dostať ľahko tu na webe v kategórii vianočné svetelné hviezdy! Teraz kúpite nové kúsky z našej sekcie za výhodné peniaze. Výrobca STAR TRADING vás a vašich blízkych obohatí o špičkový sortiment Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás viac vybraných výrobkov od značky STAR TRADING. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar Karo – stojaca deko lampa s hviezdnym vzorom 55 cm od nášho známeho výrobcu STAR TRADING môžete získať tu za neuveriteľne výhodnú cenu. Cena už od 30 EUR.