Karman Moonbloom závesné LED svetlo 2pl 40cm 3000K

LED závesné svietidlo Moonbloom - taliansky dizajnérsky kúsok Kombinácia bielej omietkovej stropnej ružice s kvetinovým vzorom a kužeľovitých... viac informácií »
Karman Moonbloom závesné LED svetlo 2pl
Značka: Karman
1 180 EUR
Overiť dostupnosť »
LED závesné svietidlo Moonbloom - taliansky dizajnérsky kúsok Kombinácia bielej omietkovej stropnej ružice s kvetinovým vzorom a kužeľovitých...

LED závesné svietidlo Moonbloom – taliansky dizajnérsky kúsok Kombinácia bielej omietkovej stropnej ružice s kvetinovým vzorom a kužeľovitých tienidiel z čierneho hliníka je zámerným štýlovým zlomom, ktorý je tak zručne realizovaný, že konečný výsledok pôsobí na pozorovateľa úplne harmonicky. Svetlo teplých bielych LED diód možno ešte spríjemniť externým stmievačom s vypínaním fázy. Vďaka tomu nástenný vypínač funguje aj ako stmievač. Taliansky výrobca svietidiel Karman vyrába prémiové svetelné zdroje, ktoré sú viac než len funkčné. Kreativita dizajnéra Mattea Ugoliniho okrem iného priniesla na svetlo sveta aj toto závesné svetlo. Slová o jeho inšpirácii pre Moonbloom sa zdajú byť takmer filozofické: je rok 2060 a ona už nie je snom, ale víziou budúceho mesiaca. Keď sa ľudia môžu prechádzať medzi kvetmi, ktoré rastú na jeho povrchu.
Najpredávanejší produkt Karman Moonbloom závesné LED svetlo 2pl 40cm 3000K nájdete pohodlne na stránkach zaradený v sekcii závesné svietidlá! Zaobstarajte si kvalitné produkty z tejto známej rubriky za skvelú cenu! To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás ďalšie vybrané produkty značky Karman. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľa obľúbený tovar Karman Moonbloom závesné LED svetlo 2pl 40cm 3000K od spoľahlivého výrobcu Karman jednoducho nájdete tu a teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 1 180 EUR.