KARE Calotta – stojaca lampa lesklý chróm

Lesknúca sa stojaca lampa Calotta s piatimi otočnými tienidlami na lampu vyrobenými z pochrómovaného kovu Pochrómované povrchy sú vždy zárukou... viac informácií »
KARE Calotta – stojaca
Značka: KARE
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lesknúca sa stojaca lampa Calotta s piatimi otočnými tienidlami na lampu vyrobenými z pochrómovaného kovu Pochrómované povrchy sú vždy zárukou...

Lesknúca sa stojaca lampa Calotta s piatimi otočnými tienidlami na lampu vyrobenými z pochrómovaného kovu Pochrómované povrchy sú vždy zárukou elegancie, pretože sa tak očarujúco lesknú a vytvárajú úžasný zrkadlový efekt. Aj u stojacej lampy Calotta to môžeme potvrdiť, pretože kovový povrch je bez výnimky pochrómovaný. Pritom sa stojaca lampa skladá z kruhového kovového podstavca, úzkej tyče a piatich guľovitých tienidiel na lampu, ktoré sú umiestnené nad sebou v rôznej výške. Na dosiahnutie lepšieho svetelného výsledku, ktorý je v súlade s okolitým priestorom, sa môže každé tienidlo na lampu samostatne pootočiť a nasmerovať. Dĺžka priehľadného kábla je 2 metre.Tento veľmi obľúbený produkt KARE Calotta – stojaca lampa ide zohnať ešte tu u nás v populárnej rubrike stojacie lampy! Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z našej rubriky za extra cenu! Slávny výrobca KARE má na sklade prémiový sortiment. Naša ponuka je široká, máme aj v ponuke viac skvelého tovaru od značky KARE. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny výrobok KARE Calotta – stojaca lampa lesklý chróm od tejto skvelej značky KARE jednoducho môžete zaobstarať dnes trvalo výhodne! V súčasnosti za 299,90 EUR.