Lindby Jari solárna LED lampa, oceľ, dymová sivá

Krásna LED solárna lampa Jari z nehrdzavejúcej ocele s uzemneným hrotom a efektom sviečky Jari je vytvorené podľa vzoru baterky alebo lampáša a... viac informácií »
Lindby Jari solárna LED lampa
Značka: Lindby
36 EUR40 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Krásna LED solárna lampa Jari z nehrdzavejúcej ocele s uzemneným hrotom a efektom sviečky Jari je vytvorené podľa vzoru baterky alebo lampáša a...

Krásna LED solárna lampa Jari z nehrdzavejúcej ocele s uzemneným hrotom a efektom sviečky Jari je vytvorené podľa vzoru baterky alebo lampáša a prináša krásne svetlo do vonkajšieho priestoru. Solárnu lampu LED možno nainštalovať v záhrade aj na terase. Stačí na to sadzačka alebo plocha trávnika či záhonu, pretože pomocou zemného hrotu je bezpečne ukotvená v zemi a má tam relatívne bezpečné postavenie. Jeho svetlo je podobné svetlu sviečky, pretože bliká a svieti teplým jantárovým tónom, ktorý je veľmi príjemný na pohľad a vyžaruje útulnosť. Spodná časť krytu je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a horná časť plynule prechádza do dymovo sivého plastového prvku, pričom tieto dva komponenty pôsobia veľmi harmonicky. Keď je batéria úplne nabitá, Jari môže svietiť až 8 hodín.

Podarený produkt Lindby Jari solárna LED lampa, oceľ, dymová sivá od značky Lindby máte možnosť nájsť v našej aktuálnej ponuke výhodne! Práve teraz len za 36 EUR.