Izbová LED fontána Fontana s tvarom srdca sivá RGB

Tento unikátny kus Izbová LED fontána Fontana s máte možnosť zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii vnútorné dekoratívne... viac informácií »
Izbová LED fontána Fontana s tvarom srdca
Značka: Globo
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento unikátny kus Izbová LED fontána Fontana s máte možnosť zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii vnútorné dekoratívne...

Tento unikátny kus Izbová LED fontána Fontana s máte možnosť zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii vnútorné dekoratívne svietidlá! Pripravili sme pre vás skvelé produkty v spomínanej sekcii za super ceny!
Štýlová interiérová fontána LED Fontana z plastu v tvare srdca Vnútorná fontána LED Fontana je dokonalým doplnkom interiérovej dekorácie. Je vyrobený zo sivého plastu a je to akýsi hrniec, na ktorého povrchu je pripevnený tvar srdca, v ktorého strede je priehľadná guľa. Vo vnútri tejto gule sa nachádza LED dióda, ktorá generuje jasnú farbu. Spolu s vodou, ktorú čerpadlo vyčerpáva na povrch, sa vytvára vzrušujúca hra svetla. Fontána LED do interiéru je pekný dekoratívny kúsok, ktorý nájde dobré miesto napríklad na komode a svojou hrou svetla a vody šíri upokojujúcu náladu.

Veľmi jedinečný tovar Izbová LED fontána Fontana s tvarom srdca sivá RGB od známej značky Globo jednoducho môžete zohnať v našej internetovej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Vo skvelej akcii za 64,90 EUR.