GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/striebro

Obľúbený a kvalitný produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/striebro získate v pohode tu na našich stránkach zaradený v sekcii závesné... viac informácií »
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné
Značka: GRIMMEISEN
2 819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený a kvalitný produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/striebro získate v pohode tu na našich stránkach zaradený v sekcii závesné...

Obľúbený a kvalitný produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/striebro získate v pohode tu na našich stránkach zaradený v sekcii závesné svietidlá! Pozrite sa na obľúbené produkty zo spomínanej sekcie vo výhodnej akcii! Známy výrobca GRIMMEISEN vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny tovar. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa GRIMMEISEN. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Onyxx Linea Pro – konvertibilné závesné svietidlo LED s digitálnym motívom lúky na ľanovom rúne Onyxx Linea Pro je závesné LED svietidlo nominované na cenu Sustainability Award 2022, ktoré je určené pre súkromné obytné priestory, ako aj komerčné kancelárske priestory. Pochádza od spoločnosti Grimmeisen lighting a bol vyrobený v Nemecku. Okrem najmodernejších technológií, ako je ovládanie gestami OX-4 a Blue Control System (ovládanie pomocou aplikácie), ponúka maximálne prispôsobenie. Na tento účel bol úzky nosník svietidla vyrobený z pevného hliníka vybavený magnetickými krytmi, ktoré sa dajú vymeniť, aby sa zaručilo udržateľné používanie a prispôsobenie dizajnu. Dve konkávne koncové časti, ktoré sú mierne zaoblené a majú vertikálnu tieniacu medzeru, sú dizajnovým prvkom zariadenia Onyxx Linea Pro. Svetelným zdrojom svietidla je homogénne vyžarujúca vysokofarebná LED doska, ktorá má okrem vysokého indexu podania farieb aj hodnotu oslnenia UGR 95 pri 5 000 K; > 90 pri 2 200 K – vrátane ovládania gestami – Ovládanie cez Bluetooth (prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi) – Vymeniteľný štýlový kryt (pozri príslušenstvo)

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/striebro od známeho popredného výrobcu GRIMMEISEN zoženiete zde teraz za outletovú cenu! Aktuálne za 2 819,90 EUR.