GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/čierna

Onyxx Linea Pro - konvertibilné závesné svietidlo LED s digitálnym motívom lúky na ľanovom rúne Onyxx Linea Pro je závesné LED svietidlo nominované... viac informácií »
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné
Značka: GRIMMEISEN
2 819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Onyxx Linea Pro - konvertibilné závesné svietidlo LED s digitálnym motívom lúky na ľanovom rúne Onyxx Linea Pro je závesné LED svietidlo nominované...

Onyxx Linea Pro – konvertibilné závesné svietidlo LED s digitálnym motívom lúky na ľanovom rúne Onyxx Linea Pro je závesné LED svietidlo nominované na cenu Sustainability Award 2022, ktoré je určené pre súkromné obytné priestory, ako aj komerčné kancelárske priestory. Pochádza od spoločnosti Grimmeisen lighting a bol vyrobený v Nemecku. Okrem najmodernejších technológií, ako je ovládanie gestami OX-4 a Blue Control System (ovládanie pomocou aplikácie), ponúka maximálne prispôsobenie. Na tento účel bol úzky nosník svietidla vyrobený z pevného hliníka vybavený magnetickými krytmi, ktoré sa dajú vymeniť, aby sa zaručilo udržateľné používanie a prispôsobenie dizajnu. Dve konkávne koncové časti, ktoré sú mierne zaoblené a majú vertikálnu tieniacu medzeru, sú dizajnovým prvkom zariadenia Onyxx Linea Pro. Svetelným zdrojom svietidla je homogénne vyžarujúca vysokofarebná LED doska, ktorá má okrem vysokého indexu podania farieb aj hodnotu oslnenia UGR 95 pri 5 000 K; > 90 pri 2 200 K – vrátane ovládania gestami – Ovládanie cez Bluetooth (prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi) – Vymeniteľný štýlový kryt (pozri príslušenstvo)
Podarený produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/čierna ide nakúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii závesné svietidlá! Teraz nájdete akčné kusy z tejto kateógrie ľahko online. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke ďalší skvelý tovar od dodávateľa GRIMMEISEN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Neodolateľný tovar GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné zelená/čierna od výrobcu s dobrým menom GRIMMEISEN nájdete teraz v bezva akcii. Práve teraz za cenu 2 819,90 EUR.