GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné striebro/čierna

Tento lacný produkt ide nakúpiť pohodlne tu a teraz na našich stránkach v rubrike závesné svietidlá! Máme pre vás úplne nové produkty z tejto... viac informácií »
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné
Značka: GRIMMEISEN
2 779,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento lacný produkt ide nakúpiť pohodlne tu a teraz na našich stránkach v rubrike závesné svietidlá! Máme pre vás úplne nové produkty z tejto...

Tento lacný produkt ide nakúpiť pohodlne tu a teraz na našich stránkach v rubrike závesné svietidlá! Máme pre vás úplne nové produkty z tejto známej sekcie za extra cenu! Významný dodávateľ GRIMMEISEN vám môže ponúknuť špičkové produkty Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Prestaviteľné závesné svietidlo LED Onyxx Linea Pro Závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED je mnohokrát ocenené závesné svietidlo od spoločnosti Grimmeisen, ktoré možno použiť v súkromných domoch aj komerčných kanceláriách. Sofistikovaný vývoj s najvyššou dizajnovou kvalitou a čarovnou škálou svetelných efektov vytvára s týmto závesným svietidlom nový rozmer individualizácie. Úzke telo svietidla, ktoré na konci prechádza do dvoch konkávne tvarovaných koncových častí z eloxovaného masívneho hliníka a vertikálnej tieňovej medzery, je vybavené magnetickými krytmi, ktoré umožňujú individualizáciu dizajnu. Svetlo vyžarujú smerom nahor aj nadol dve vysokofarebné LED tabule, ktoré možno ovládať gestami alebo prostredníctvom aplikácie Casambi v smartfóne alebo tablete. Teplotu svetla a tiež jas možno individuálne nastaviť, aby sa svetlo prispôsobilo príslušnej situácii alebo dennej dobe. Neviditeľné nastavenie výšky je patentovaný vlastný vývoj a zabezpečuje, že lúč svietidla možno nastaviť podľa potreby. Spoločnosť Grimmeisen, výrobca svietidiel so sídlom v Bavorsku, vyrába vysokokvalitné kancelárske a bytové svietidlá – Made in Germany – z hľadiska dizajnu aj technológie. Zameriava sa na „energetickú účinnosť, dizajn a variabilnú individualizáciu“. Technické údaje / kompatibilita: – plynulé stmievanie (5 % až 100 %) – plynulé nastavenie výšky (40 cm až 155 cm) – teplota svetla nastaviteľná v 5 stupňoch (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podania farieb: > 95 pri 5 000 K; > 90 pri 2 200 K – vrátane ovládania gestami – Ovládanie cez Bluetooth (prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi) – Vymeniteľný štýlový kryt (pozri príslušenstvo)

Kvalitný a lacný produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné striebro/čierna od obľúbenej značky GRIMMEISEN ide zohnať zrovna za primerané peniaze. Teraz len za 2 779,90 EUR.