GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné prírodná/čierna

Prestaviteľné závesné svietidlo LED Onyxx Linea Pro s mnohými funkciami Závesné svietidlo Onyxx LED z radu Linea Pro od spoločnosti Grimmeisen získalo... viac informácií »
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné
Značka: GRIMMEISEN
2 659,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Prestaviteľné závesné svietidlo LED Onyxx Linea Pro s mnohými funkciami Závesné svietidlo Onyxx LED z radu Linea Pro od spoločnosti Grimmeisen získalo...

Prestaviteľné závesné svietidlo LED Onyxx Linea Pro s mnohými funkciami Závesné svietidlo Onyxx LED z radu Linea Pro od spoločnosti Grimmeisen získalo niekoľko ocenení a zaujme svojím prispôsobiteľným dizajnom a najmodernejšou technológiou. Vďaka vynikajúcej kvalite svetla je vhodný na použitie v kancelárii aj v súkromných obytných priestoroch. Rozhodujúcu úlohu tu zohráva tenký lúč svietidla, ktorý umožňuje priame aj nepriame lineárne osvetlenie bez viditeľných bodov LED. Hliníkový nosník je na bočnej strane vybavený dvoma magnetickými krytmi z materiálu Dibond s digitálnou potlačou, ktoré možno kedykoľvek vymeniť, čím sa používateľovi ponúka udržateľné používanie a kreatívna scéna. Špeciálnym dizajnovým prvkom sú tu dva konkávne koncové diely z eloxovaného masívneho hliníka, ktoré sú v rohoch zaoblené a majú vertikálnu tieniacu medzeru. Aby bolo možné prispôsobiť svetlo biologickému rytmu alebo príslušnej situácii, je k dispozícii nielen 4-násobné ovládanie gestami OX, ktoré umožňuje prepínanie, ako aj nastavenie teploty a jasu svetla, ale aj malý spínač na lište, ktorým možno svetlo prepínať spoločne aj samostatne. Ako doplnkové ovládanie má zariadenie Linea Pro funkciu Bluetooth, ktorá umožňuje ovládanie prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi pomocou smartfónu alebo tabletu. Patentované nastavenie výšky s neviditeľným napájaním umožňuje aj presné nastavenie výšky lúča. Konvertibilný dizajn s minimalizmom a individuálne účinným svetlom – to je hlavná zásada série svietidiel Onyxx-Linea-Pro od bavorského výrobcu svietidiel Grimmeisen, ktorý vyrába svietidlá do obývačky aj kancelárie „Made in Germany“. Technické údaje / kompatibilita: – plynulé stmievanie (5 % až 100 %) – plynulé nastavenie výšky (40 cm až 155 cm) – teplota svetla nastaviteľná v 5 stupňoch (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podania farieb: > 95 pri 5 000 K; > 90 pri 2 200 K – vrátane ovládania gestami – Ovládanie cez Bluetooth (prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi) – Vymeniteľný štýlový kryt (pozri príslušenstvo) Tento najpredávanejší produkt je k dispozícii aktuálne tu na stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá. Zaobstarajte si ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za výborné peniaze!

Obľúbený a kvalitný výrobok GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné prírodná/čierna od výrobcu s dlhoročnou tradíciou GRIMMEISEN ľahko nájdete práve dnes naozaj lacno! Výhodne za 2 659,90 EUR.