GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné dub/čierna

Prirodzene vyzerajúce závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED s vymeniteľným štýlovým krytom Dokonalá individualizácia, to ponúka závesné svietidlo... viac informácií »
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné
Značka: GRIMMEISEN
2 819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Prirodzene vyzerajúce závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED s vymeniteľným štýlovým krytom Dokonalá individualizácia, to ponúka závesné svietidlo...

Prirodzene vyzerajúce závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED s vymeniteľným štýlovým krytom Dokonalá individualizácia, to ponúka závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED od spoločnosti Grimmeisen. Či už ide o súkromný obytný priestor alebo komerčnú kanceláriu, toto svietidlo ponúka maximum dizajnu, technológie a individualizácie. To sa dosahuje štíhlym telom svietidla z masívneho hliníka, ktoré ponúka priestor pre kreativitu vďaka magneticky pripevneným krytom v štýle pravého dreva, ktoré možno kedykoľvek vymeniť a prispôsobiť tak dizajn nábytku z dlhodobého hľadiska. Špeciálnym dizajnovým prvkom sú dva konkávne koncové diely z eloxovaného hliníka, ktoré sú v rohoch mierne zaoblené a po celom obvode majú tieňovú medzeru. Svetlo vyžaruje z úzkej lišty priamo aj nepriamo; interaktívne ovládanie gestami alebo malý spínač na lište umožňujú individuálne prepínanie svetla podľa potreby. Vďaka funkcii Bluetooth možno svetlo ovládať aj prostredníctvom aplikácie Casambi pomocou tabletu alebo smartfónu a prispôsobiť ho biologickému rytmu. Patentované nastavenie výšky s neviditeľným vedením prúdu plynule nastaví svetlo do požadovanej výšky. Spoločnosť Grimmeisen vyrába exkluzívne svietidlá do obývačky aj kancelárie „Made in Germany“. Vyrábajú len svietidlá, ktoré sú na najvyššej úrovni z hľadiska dizajnu a technológie. Vo svojej tvorbe sa riadia heslom udržateľnej výroby. Dôležitými aspektmi sú energetická účinnosť, dizajn a možnosť individualizácie. Technické údaje / kompatibilita: – plynulé stmievanie (5 % až 100 %) – samostatne prepínateľné (priama/nepriama distribúcia) – plynulé nastavenie výšky (40 cm až 155 cm) – teplota svetla nastaviteľná v 5 stupňoch (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podania farieb: > 95 pri 5 000 K; > 90 pri 2 200 K – vrátane ovládania gestami – Ovládanie cez Bluetooth (prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi) – Vymeniteľný štýlový kryt (pozri príslušenstvo)
Tento kvalitný a žiadaný produkt je na získanie tiež tu u nás v populárnej kateogrii závesné svietidlá! Teraz môžete nájsť zľavnené produkty z našej kategórie za super cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! U nás nájdete viac skvelých výrobkov od značky GRIMMEISEN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Populárna značka GRIMMEISEN vám ponúka skvelý sortiment

Žiadaný tovar GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné dub/čierna s osvedčenou značkou GRIMMEISEN je k dispozícii bezpečne online až neuveriteľne lacno! Teraz si môžete kúpiť za 2 819,90 EUR.