GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné biela/čierna

Obľúbený produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné je k dostaniu už dnes na webe umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Teraz kúpite ešte ostatné... viac informácií »
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro
Značka: GRIMMEISEN
2 579,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné je k dostaniu už dnes na webe umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Teraz kúpite ešte ostatné...

Obľúbený produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné je k dostaniu už dnes na webe umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Teraz kúpite ešte ostatné kúsky z tejto známej sekcie za super ceny!
Prispôsobiteľné závesné svietidlo Onyxx Linea Pro LED s vymeniteľnými štýlovými krytmi Bavorskému výrobcovi svietidiel Grimmeisen sa podarilo vytvoriť osvetľovací objekt Onyxx Pro Linea LED, ktorý ponúka maximálne prispôsobenie z hľadiska dizajnu aj technológie. Najvyššia dizajnová kvalita a svetlo, ktoré ponúka čarovnú škálu efektov, to všetko sa spojilo v závesnom svietidle Onyxx Linea Pro, ktoré je určené na použitie v kancelárii aj v obývačke. Vďaka úzkemu lúču svietidla a magnetickým krytom ponúka kreatívnu scénu, takže dizajn možno kedykoľvek prispôsobiť. Konkávne koncové diely so zaoblenými rohmi a celoplošnou tieniacou medzerou sú dizajnovým prvkom. Interaktívne ovládanie gestami a tiež ovládanie prostredníctvom aplikácie Casambi cez smartfón alebo tablet tiež umožňujú pohodlné ovládanie svetla. V závislosti od dennej doby alebo biologického rytmu možno nastaviť jas a teplotu svetla. Týmto spôsobom možno svetlo, ktoré vyžaruje priamo aj nepriamo z lúča, prispôsobiť potrebám každej osoby. Patentované nastavenie výšky s neviditeľným vedením prúdu umožňuje plynulé nastavenie výšky. Grimmeisen je bavorský výrobca svietidiel, ktorý vyrába svietidlá pre obytné aj kancelárske priestory – Made in Germany. Ide o najmodernejšie svietidlá z hľadiska dizajnu aj technológie, pričom hlavnú úlohu zohráva zásada „udržateľnej výroby svietidiel“. Umožňuje to energetická účinnosť, dizajn a možnosť individualizácie! Technické údaje / kompatibilita: – Plynulé stmievanie (5 % až 100 %) – samostatne prepínateľné (priama/nepriama distribúcia) – plynulé nastavenie výšky (40 cm až 155 cm) – teplota svetla nastaviteľná v 5 stupňoch (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podania farieb: > 95 pri 5 000 K; > 90 pri 2 200 K – vrátane ovládania gestami – Ovládanie cez Bluetooth (prostredníctvom bezplatnej aplikácie Casambi) – Vymeniteľný bočný kryt (pozri príslušenstvo)

Výnimočný tovar GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závesné biela/čierna s pečaťou kvality značky GRIMMEISEN možno zohnať aktuálne skutočne výhodne. Ponuka už od 2 579,90 EUR.