FRANDSEN BF20 stolná lampa 1-pl., čierna matná

Jednoplamenová stolová lampa BF20 - minimalistický dizajn od Bennyho Frandsena Táto stolová lampa je súčasťou vysoko kvalitnej série žiaroviek BF20... viac informácií »
FRANDSEN BF20 stolná lampa 1-pl.
Značka: FRANDSEN
230 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoplamenová stolová lampa BF20 - minimalistický dizajn od Bennyho Frandsena Táto stolová lampa je súčasťou vysoko kvalitnej série žiaroviek BF20...

Jednoplamenová stolová lampa BF20 – minimalistický dizajn od Bennyho Frandsena Táto stolová lampa je súčasťou vysoko kvalitnej série žiaroviek BF20 od spoločnosti Frandsen (Dánsko), ktorá obsahuje stolové lampy, ako aj podlahové a závesné žiarovky v rôznych verziách. Hlavnou vlastnosťou stolovej lampy BF20 je jej minimalistický dizajn vyrobený z kovu, minimalistický vzhľad dopĺňa okrúhla hlava žiarovky, ktorá je pohyblivo pripevnená k tyči, takže je možné meniť smer svetla. Zatiaľ čo povrch žiarovky je farebne lakovaný, vnútro tienidla svieti nabielo a ponúka vynikajúcu platformu pre odraz svetla. Stolová lampa, ktorá sa dá v moderných bytových priestoroch využiť rôznymi spôsobmi. Vo vrchnej časti tienidla je zaliaty akrylový panel, takže časť svetla vyžaruje aj smerom hore, takže okrem cieleného osvetlenia vznikne nepriama útulná svetelná atmosféra. Spoločnosť Frandsen z Dánska bola založená v roku 1968 dánskym elektrotechnikom Bennym Frandsenom. Hlavným zameraním ich produktového radu je vývoj a výroba vysoko kvalitných dizajnérskych svetiel s využitím tradičného remesla a priemyselnej funkčnosti.
Tento zľavnený produkt je k dispozícii ešte tu a teraz na našom webe v kategórii stolové lampy! Zaobstarajte si ešte ostatné výrobky zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze. Vedúca značka FRANDSEN môže ponúknuť vynikajúci tovar. Nakupujte, kým je tovar sladom. Prichystali sme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac tovaru od značky FRANDSEN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Úplne jedinečný tovar FRANDSEN BF20 stolná lampa 1-pl., čierna matná od skvelého a známeho výrobcu FRANDSEN pohodlne nakúpite práve dnes za outletovú cenu. Teraz si môžete kúpiť za 230 EUR.